MSR 2015

Konečné poradie MSR kategória mladší žiaci:
1. FbO Florko Košice
2. ATU Košice
3. FBC Lions Bratislava
4.FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5. Snipers Bratislava
6. Žatva 90 Dolný Kubín
7. ŠK Victory Stars Nová Dubnica
8. ŠK ICE Players Sereď
 
ROZPIS ZÁPASOV – SOBOTA 16.5.2015
 

ČAS

ZÁPAS

VÝSLEDOK

7:45 SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE  

8:00 - 9:10

SNIPERS BRATISLAVA - FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA

4:6

9:10 - 10:20

FBC LIONS BRATISLAVA - ŽATVA 90 DOLNÝ KUBÍN

8:2

10:20 - 11:30

ŠK ICE PLAYERS SEREĎ - ATU KOŠICE

0:14

11:30 - 12:40

ŠK VICTORY STARS NOVÁ DUBNICA - FbO FLORKO KOŠICE

2:13

12:40 - 13:50

FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA - ATU KOŠICE

4:8

13:50 - 15:00

ŽATVA 90 DOLNÝ KUBÍN - FbO FLORKO KOŠICE

5:12

15:00 - 16:10

SNIPERS BRATISLAVA - ŠK ICE PLAYERS SEREĎ

4:1

16:10 - 17:20

FBC LIONS BRATISLAVA - ŠK VICTORY STARS NOVÁ DUBNICA

5:5

17:20 - 18:30

SNIPERS BRATISLAVA - ATU KOŠICE

7:8

18:30- 19:40

FBC LIONS BRATISLAVA - FbO FLORKO KOŠICE

5:11

19:40 - 20:50

ŠK ICE PLAYERS SEREĎ - FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA

7:12

20:50 - 22:00

ŠK VICTORY STARS NOVÁ DUBNICA - ŽATVA 90 DOLNÝ KUBÍN

4:6


ROZPIS ZÁPASOV – NEDEĽA 17.5.2015

ČAS

ZÁPAS

VÝSLEDOK

8:00 - 9:10

O 5. AŽ 8. MIESTO: SNIPERS BRATISLAVA - ŠK VICTORY STARS NOVÁ DUBNICA

5:3

9:10 - 10:20

O 5. AŽ 8. MIESTO: ŽATVA 90 DOLNÝ KUBÍN - ŠK ICE PLAYERS SEREĎ

6:4

10:20 - 11:30

SEMIFINÁLE 1: ATU KOŠICE - FBC LIONS BRATISLAVA 

9:5

11:30 - 12:40

SEMIFINÁLE 2: FbO FLORKO KOŠICE - FBC GRASSHOPPERS AC UNIZA ŽILINA 

5:3

12:40 - 13:50

ZÁPAS O 7. MIESTO: ŠK VICTORY STRAS NOVÁ DUBNICA - ŠK ICE PLAYERS SEREĎ

3:2

13:50 - 15:00

ZÁPAS O 5. MIESTO: ŽATVA 90 DOLNÝ KUBÍN - SNIPERS BRATISLAVA

2:7

15:00 - 16:10

ZÁPAS O 3. MIESTO: FBC LIONS BRATISLAVA - FBC AC UNIZA GRASSHOPPERS ŽILINA

2:1

16:10 - 17:20

FINÁLE: ATU KOŠICE - FbO FLORKO KOŠICE

2:14

17:30

SLÁVNOSTNÉ VYHODNOTENIE

 

 

 

SKUPINA "A"

 

 

 

 

   

 

TEAM

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

ATU KOŠICE

3

3

0

0

30:11

6

2

FBC GRASSHOPPERS ŽILINA

3

2

0

1

22:19

4

3

SNIPERS BRATISLAVA

3

1

0

2

15:15

2

4

ŠK ICE PLAYERS SEREĎ

3

0

0

3

8:30

0

 

 

SKUPINA "B"

 

 

 

 

   

 

TEAM

Z

V

R

P

Skóre

Body

1

FbO FLORKO KOŠICE

3

3

0

0

36:12

6

2

FBC LIONS BRATISLAVA

3

1

1

1

18:18

3

3

ZŠJM ŽATVA 90 DOLNÝ KUBÍN

3

1

0

2

13:24

2

4

ŠK VICTORY STARS NOVÁ DUBNICA

3

0

1

2

11:24

1