Rozlosovanie zápasov - Regionálna liga juniori SsZFB 2017/18

Prihlásené družstvá :

  1. DTF team Detva Joxers
  2. Meteníci Likavka
  3. TJ A - FbO Nižná
  4. FbK Turany
  5. Žatva 90Dolný Kubín
  6. FbK BCF Dukla Banská Bystrica
  7. FBK RAptORs

 

 

1.kolo      24.9.2017   

usporiadateľ :    Žatva 90 Dolný Kubín

voľno :     FBK RAptORs

                  TJ A - FbO Nižná

                  Meteníci Likavka                                  

9:00

 

FbK Turany

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

10:30

 

DTF team Detva Joxers

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

12:00

 

prestávka

 

 

 

12:30

 

DTF team Detva Joxers

 

FbK Turany

 

14:00

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

                

 2.kolo      15.10.2017   

usporiadateľ :   

voľno :     FbK BCF Dukla Banská Bystrica

                  Žatva 90 Dolný Kubín

                 

8:30

 

DTF team Detva Joxers

 

Meteníci Likavka

 

10:00

 

TJ A - FbO Nižná

 

FbK Turany

 

11:30

 

FBK RAptORs

 

DTF team Detva Joxers

 

13:00

 

Meteníci Likavka

 

TJ A - FbO Nižná

 

14:30

 

FbK Turany

 

FBK RAptORs

 

 

3.kolo      29.10.2017   

usporiadateľ :    Nižná

voľno :     FbK Turany

                  FBK RAptORs

                 

8:30

 

DTF team Detva Joxers

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

10:00

 

TJ A - FbO Nižná

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

11:30

 

Meteníci Likavka

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

13:00

 

DTF team Detva Joxers

 

TJ A - FbO Nižná

 

14:30

 

Meteníci Likavka

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

 

 

4.kolo      11.11.2017   

usporiadateľ :    FbK Turany

voľno :     DTF team Detva Joxers

                  Žatva 90 Dolný Kubín                                  

                 

8:30

 

FbK Turany

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

10:00

 

TJ A - FbO Nižná

 

FBK RAptORs

 

11:30

 

FbK Turany

 

Meteníci Likavka

 

13:00

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

TJ A - FbO Nižná

 

14:30

 

Meteníci Likavka

 

FBK RAptORs

 

 

5.kolo      26.11.2017   

usporiadateľ :   

voľno :     TJ A - FbO Nižná

                  Meteníci Likavka

                 

8:30

 

DTF team Detva Joxers

 

FbK Turany

 

10:00

 

FBK RAptORs

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

11:30

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

DTF team Detva Joxers

 

13:00

 

FbK Turany

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

14:30

 

FBK RAptORs

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

 

6.kolo      16.12.2017   

usporiadateľ :    FbK Turany                                  

voľno :     DTF team Detva Joxers

                  FBK RAptORs

                  FbK BCF Dukla Banská Bystrica

                  Žatva 90 Dolný Kubín                                  

                 

8:30

 

TJ A - FbO Nižná

 

FbK Turany

 

10:00

 

prestávka

   

 

10:30

 

Meteníci Likavka

 

TJ A - FbO Nižná

 

12:00

 

prestávka

   

 

12:30

 

Meteníci Likavka

 

FbK Turany

 

 

 

 

 

 

 

7.kolo      21.1.2018   

usporiadateľ :   

voľno :     FbK BCF Dukla Banská Bystrica

                  FbK Turany

                 

8:30

 

DTF team Detva Joxers

 

TJ A - FbO Nižná

 

10:00

 

Meteníci Likavka

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

11:30

 

TJ A - FbO Nižná

 

FBK RAptORs

 

13:00

 

DTF team Detva Joxers

 

Meteníci Likavka

 

14:30

 

FBK RAptORs

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

 

8.kolo      11.2.2018   

usporiadateľ :   

voľno :     DTF team Detva Joxers

                  Meteníci Likavka

                 

8:30

 

FBK RAptORs

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

10:00

 

FbK Turany

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

11:30

 

TJ A - FbO Nižná

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

13:00

 

FbK Turany

 

FBK RAptORs

 

14:30

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

TJ A - FbO Nižná

 

 

9.kolo      25.2.2018   

usporiadateľ :   

voľno :     TJ A - FbO Nižná

                  FbK Turany

8:30

 

DTF team Detva Joxers

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

10:00

 

Meteníci Likavka

 

FBK RAptORs

 

11:30

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica

 

Žatva 90 Dolný Kubín

 

13:00

 

DTF team Detva Joxers

 

FBK RAptORs

 

14:30

 

Meteníci Likavka

 

FbK BCF Dukla Banská Bystrica