Dôležité víťazstvo

22.10.2021

Uplynulú sobotu sme vycestovali na Hornú Oravu do Mútneho kde sme nastúpili proti domácim sršňom. Keďže sa nám v posledných zápasoch veľmi nedarilo, potrebovali sme už vyhrať a získať plný počet bodov. Od začiatku sa hralo opatrne. Oba tímy si uvedomovali dôležitosť zápasu. Dve tretiny bol zápas vyrovnaný, čo ukazovalo aj skóre 2:2. Do tretej tretiny lepšie vstúpili domáci keď sa im dvakrát podarilo ísť do vedenia. Naši chlapci sa ale nevzdali a zakaždým vyrovnali. Desať minút pred koncom zápasu sa začínalo odznova za stavu 4:4. Poslednú desaťminútovku ale naše mužstvo zvládlo výborne takticky. Hráči hrali zodpovedne a kolektívne, súpera k ničomu nepúšťali a sami si vytvárali šance, ktoré konečne aj premenili. Štyri góly v sieti súpera znamenali konečne víťazstvo 8:4. Gratulujeme! Štatistiky zápasu.