M1: Bratislavské kolo

12.11.2021

Uplynulý víkend vycestovali muži do Bratislavy na dva zápasy 1.ligy. V sobotu sme sa stretli s mužstvom Hurikán Bratislava. Po vyrovnanej prvej tretine sme druhú absolútne nezvládli a prehrávali sme už 5:1. V tretej tretine však prišiel veľký obrat keď sme vyrovnali na 5:5 a duel išiel do predĺženia, v ktorom sme konečne mali šťastie my a tak sme vyhrali 6:5 a získali dva body. V druhom zápase na výjazde v Bratislave sme nastúpili proti favoritovi ligy domácemu Capitol kde sme prehrali 9:3. Napriek vysokej prehre môžme povedať že chalani bojovali do poslednej minúty. Kvalitný súper však bol nad naše sily. Z Bratislavy si tak po víkende nesieme domov dva dôležité body zo sobotňajšieho zápasu.