M1: V sérii prehrávame už 2:0

12.02.2023

Po sobotnej vysokej prehre sme na druhý zápas 1.kola play-off cestovali do Žiliny s odhodlaním pobiť sa o víťazstvo a sériu vyrovnať. Vedeli sme však, že nás čaká opäť náročný duel, v ktorom nám Juventa nič nedaruje.

Posilnení už aj o dorastencov Sporku a Skubeňa chalani do zápasu nevstúpili najlepšie a prvú tretinu sme prehrali 2:0.  Gólmi Kuhajdu a Suroviaka sa nám však do polovice zápasu podarilo vyrovnať na 2:2. Hoci domáci stihli veľmi rýchlo skórovať a ujať sa vedenia, Daniel Kuhajda druhým gólom zabezpečil, že do šatne sa odchádzalo za stavu 3:3. Posledná tretina prebiehala vo veľmi nervóznom duchu, k čomu prispeli aj kontroverzné rozhodnutia jedného z rozhodcov zápasu. Po dramatickom priebehu sme nakoniec prehrali 7:5. Hoci sklamanie z prehry veľmi bolí, v tomto dueli hráči odovzdali na ihrisku všetko.

Už nasledujúci víkend privítame Žilinčanov na domácej palubovke. Veríme, že séria hraná na tri víťazné zápasy sa ešte neskončí a pocestujeme aj na rozhodujúci do metropoly severného Slovenska.