Začiatok M1 bol úspešný

20.09.2021

Na prvý zápas v novej sezóne vycestovali naši muži do Rabče kde sme nastúpili proti domácim Raptors. Prvú tretinu sme zvládli výborne. Aj keď zo začiatku mali prevahu domáci postupne sme preberali iniciatívu a z vytvorených šancí sa nám podarilo skórovať. Prvú tretinu sme vyhrali jednoznačne 4:0. Druhú tretinu sme začali pasívne a súper bol lepší. Zbytočne sme sa nechávali vylučovať, začo sme pykali. V oslabeniach sme inkasovali tri góly. Do poslednej tretiny sa išlo za stavu 5:3 v náš prospech. V tretej  časti sme čelili veľkému tlaku domácich, ktorý sa priblížili na rozdiel jedného gólu. V závere stretnutia domáci v snahe vyrovnať až príliš otvorili hru a nám sa vytváral priestor na šance. Tie sme využili keď sme pridali ďalšie dva góly a výhru sme si už postrážili. Do sezóny sme teda vstúpili víťazstvom 7:5.  Štatistiky tu